just.me

just.me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • DOSYA BOYUTU 15.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici just.me Inc.

iPhone ve iPad'inizden sesli, yazılı, resimli ve videolu mesajlar göndermenizi sağlayan bir mesajlaşma yöneticisi.

just.me uygulaması iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod mobil cihazlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma uygulaması ve hem ücretsiz, hem basit hem de sınırsız yapısıyla dikkat çekiyor. Onlarca farklı mesajlaşma uygulamasından sıkılanlar için hazırlanan just.me, sms, e-posta ve sosyal ağlardaki sohbet profillerinizi bir araya getiriyor ve sizi uygulamalar arasında dolaşarak çile çekmekten kurtarıyor.

Göndermek istediğiniz mesajlara istediğiniz kadar yazı, fotoğraf, video ve sesli mesaj ekleme şansına da sahipsiniz. Aynı zamanda iPhone kontak listenizdeki kişilerle de senkronize olan uygulama, karşınızdaki kişilerin mesajlarınızı alması için just.me sahibi olmasına da gerek bırakmıyor ve tüm mesajların gereken profillere iletilmesini sağlıyor.

Dilerseniz Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımlar yapmanıza da imkan tanıması sayesinde sadece mesajlarla kısıtlanmak istemeyenler bu özelliğinden de fayalanabilirler.

Mesajlarınızı kimin görüp göremeyeceğini kesin bir şekilde ayarlamanızı sağlayan ve gizliliğinize önem veren bu uygulama çıkar çıkmaz en popüler iOS uygulamaları arasında yer almaya başladı.