KeyFinder Pro

KeyFinder Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,362
  • DOSYA BOYUTU 0.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gear Box Computers

KeyFinder Pro, bilgisayarınızda kurulu olan Windows ve Microsoft Office ürün anahtarlarını bulabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

KeyFinder Pro, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde kurulu olan Windows ve Microsoft Office sürümlerine ait ürün anahtarlarını bulabilecekleri ücretsiz ve taşınabilir bir programdır.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanabilecek olan program herhangi bir bilgisayar deneyimi gerektirmemektedir.

Tamamen taşınabilir bir program olan KeyFinder Pro, kurulum gerektirmediği için bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir programdır.

Eğer bilgisayarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz Windows veya Microsoft Office programlarına ait ürün anahtarlarını unuttuysanız ve kendi programlarınıza ait ürün anahtarlarını nasıl bulabileceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa KeyFinder Pro'yu deneyebilirsiniz.

Tek bir pencereden oluşan program, kullanıcılara çok fazla seçenek sunmamaktadır. Programı çalıştırdığınız zaman sisteminiz üzerinde kurulu olan Windows ve Microsoft Office ürünlerini otomatik oalrak algılar ve bunlara ait ürün anahtarlarını size sunar. Daha sonra ekran üzerinde listelenen ürün anahtarlarını kopyalayarak bir yere kaydedebilir veya doğrudan yazıcınız yardımıyla yazdırabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını hiç yormayan bir program olan KeyFinder Pro ile yaptığım testler sırasında herhangi bir donma, takılma veya hatayla karşılaşmadım. Özellikle bilgisayarına format atmadan önce ürün anahtarlarını bir yere kaydetmek isteyen kullanıcılar için oldukça başarılı bir çözüm sunan KeyFinder Pro'yu denemenizi öneririm.