Let's

Let's

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Calide

Let's uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan dostlarınızı kolayca etkinlik ve organizasyonlara davet edebilirsiniz.

Let's uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz sosyalleşme uygulamaları arasında yer alıyor ve gerçek hayatta da arkadaşlarınızla iletişimde kalmanız için hazırlandığından dolayı diğer uygulamalardan biraz ayrıldığını söyleyebilirim. Zira pek çok uygulama iletişimi sanal ortamdan devam ettirmeniz için sizi yönlendirirken, Let's uygulaması direkt olarak buluşmalar organize etmenizi ve bir araya gelmenizi sağlıyor.

Ücretsiz olarak sunulan oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, cihazınızın galerisinde bulunan resimleri kullanarak yahut yeni fotoğraflar çekerek davetiyeler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Davetiyeleri oldukça renkli ve ilgi çekici hale getirebildiğiniz için arkadaşlarınız onları aldıklarında kesinlikle etkileneceklerdir.

Bunun yanında davetiye gönderdiğiniz arkadaşlarınız buluşma konumu, zamanı ve diğer konularda çeşitli sorulara sahiplerse size mesaj gönderebiliyorlar ve böylece tüm bilmeleri gerekenlere birinci elden ulaşabiliyorlar.

Bu davetiyeler uygulama içerisinde Snap olarak geçiyorlar ve hazırladığınız Snap'lerin anında alıcılara iletildiğini belirtmek gerek. Eğer dostlarınızla bir araya gelmek için uygun bir araç arıyorsanız mutlaka göz atmanız gerekli. Ayrıca arayüzünün kolay kullanılır ve sade bir yapıda hazırlanmış olmasından dolayı bir kaç dakika içerisinde tüm özelliklere hemen ulaşabileceğinize inanıyorum.