MaxPerforma Optimizer

MaxPerforma Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 763
  • DOSYA BOYUTU 5.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MaxPerforma

MaxPerforma Optimizer, sisteminizi optimize ederek daha yüksek performansla çalışmasına olanak sağlayan bir sistem aracıdır.

MaxPerforma Optimizer, bilgisayarınızda bulunan sistem kayıt hatalarını tespit ederek düzelten başarılı bir sistem optimizasyon aracıdır.

Özellikle bilgisayarlarının performansını maksimum düzeyde tutmak isteyen kullanıcılar için tasarlanan program, bilgisayarınızda bulunan bozuk kısayolları, geçersiz kayıt girdilerini ve sisteminizi yavaşlatan diğer öğeleri ortadan kaldırmaktadır.

Sisteminizin düzgün çalıştığına emin olmak için sadece bir iki tıklamayla bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan kayıtları silebilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde yer alan yedekleme aracı sayesinde tüm kayıtları yedekleyebilir ve herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda geri yükleme yapabilirsiniz. Bu sayede kaldırmış olduğunuz öğreleri kolayca geri getirebilirsiniz.

Sistem hatalarının önüne geçmek ve bilgisayar performansını arttırmak için kullanabilecek başarılı bir optimizasyon aracı olan MaxPerforma Optimizer'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza üçüncü parti yazılımlar için kurulum teklifleri gelmektedir. Bu nedenle kurulum sırasındaki adımlara dikkat etmenizi öneririm.