Microsoft ActiveSync

Microsoft ActiveSync

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 49,358
 • DOSYA BOYUTU 7.50 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Microsoft Corporation

ActiveSync, USB kablosu, Bluetooth veya kızılötesi bağlantı aracılığıyla PC eşitlemeyi destekler.

Microsoft ActiveSync , Windows Mobile tabanlı aygıtlara yönelik en yeni eşitleme yazılımı sürümüdür. ActiveSync Windows® tabanlı PC'ler ve Microsoft Outlook için anında kullanıma hazır bir eşitleme deneyimi sunar. ActiveSync Outlook bilgilerinin, Office belgelerinin, resimlerin, müziklerin, videoların ve uygulamaların aygıtınıza veya aygıtınızdan bilgisayara aktarımına olanak sağlayarak Windows tabanlı PC'niz ile Windows Mobile tabanlı aygıtınız arasında bir geçit görevi üstlenir. Masaüstü bilgisayar ile eşitleme gerçekleştirmeye ek olarak ActiveSync doğrudan Microsoft Exchange Server 2003 ile de eşitleme yapabilir, böylece bilgisayarınızdan uzaktayken de e-postanızı, takvim verilerinizi, görevlerinizi ve kişi bilgilerinizi kablosuz bağlantıyla güncelleştirebilirsiniz.*


ActiveSync Microsoft Outlook, proxy sunucular ve ortaklar ile yaşanan bağlantı sorunlarını çözmeye yardımcı olur.
 • Microsoft Outlook geliştirmeleri: 85010014 hata koduyla ilgili sorunları çözer.
 • Proxy/DTPT etkileşimi geliştirmeleri: Masaüstü bilgisayar Internet için bir proxy yoluna sahip olmadığında aygıt Yapılandırma Yöneticisi ayarlarının otomatik yapılandırmasında geliştirmeler yapıldı.
 • ISA proxy hatalarında Masaüstü Geçiş davranışı geliştirildi.
 • Ortaklık geliştirmeleri: Aynı masaüstü bilgisayarla eşitleme yapan aynı adlı birden fazla aygıt için daha iyi çözümler geliştirildi.
 • Bağlantı Geliştirmeleri: VPN istemcilerinin işlenmesi iyileştirildi (RNDIS bağdaştırıcımızdan protokollerin bağlantısını kesme çözümlendi). Bağlantı hatalarını kullanıcı tanılama uyarıları ile otomatik olarak algılamak için yeni bir özellik geliştirildi.


ActiveSync 4.2, USB kablosu, Bluetooth veya kızılötesi bağlantı aracılığıyla PC eşitlemeyi destekler.

 

Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 2000 Service Pack 4; Windows Server 2003 Service Pack 1; Windows Server 2003 Service Pack 1 for Itanium-based Systems; Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium) ; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Tablet PC Edition
Masaüstü veya taşınabilir bilgisayarlarla e-posta, takvim, kişi, görev ve not eşitlemek için Microsoft® Outlook® 2000, Microsoft® Outlook® XP veya Microsoft® Outlook® 2003 ileti ve işbirliği istemcileri gerekir. (Outlook 2003 gerekir)
Microsoft® Office 2000, Microsoft® Office XP veya Microsoft® Office 2003
Microsoft® Internet Explorer 6.0 veya daha ileri bir sürümü (gerekli)
Microsoft® Systems Management Server 2.0

ActiveSync 4.2 aşağıdaki mobil aygıt işletim sistemlerini desteklemektedir:
Microsoft® Windows Mobile® 5.0, 6.0
Microsoft® Windows Mobile® 5.0 için İleti ve Güvenlik Özellik Paketi
Microsoft® Windows Mobile® 2003 Second Edition
Microsoft® Windows Mobile® 2003
Microsoft® Pocket PC 2002, Microsoft® Windows® CE OS sürüm 3.0
Microsoft® Smartphone 2002, Microsoft® Windows® CE OS sürüm 3.0