Morpholio Trace

Morpholio Trace

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 425
  • DOSYA BOYUTU 8.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Morpholio Apps

Sade arayüzü ve kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken Morpholio Trace ile eskiz çalışmalarınızı daha verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Morpholio Trace ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir eskiz ve çizim yapma uygulamasıdır. Kategorisinin en iyileri arasında yer alan Morpholio Trace ile zihninizde tasarladığınız tüm konseptleri dijital ortama rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Uygulamada farklı özellikler mevcut ve her biri farklı bir konu üzerinde yoğunlaşıyor. Morpholio Trace'i kullanarak dilediğiniz fotoğrafın üzerine çizimler yapabilirsiniz ve çizimlerinizi dilediğiniz mecralar üzerinden paylaşabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay ve kapsamlı özellikleri kombine eden Morpholio Trace ile eskizlerinize farklı filtreler uygulayabilir ve opaklık değerleriyle oynayarak istediğiniz sonuçları eksiksiz olarak elde edebilirsiniz.

Bu tarz uygulamaları daha verimli kullanabilmek için yüksek kalitede bir sytlus kullanmanızı öneriyorum. Bu sayede daha hassas çizimler yapabilir ve yüksek kalitede çıktılar alabilirsiniz. Çoklu katman desteği sayesinde çalışmanızı farklı bölümlere ayırabilirsiniz. Katmanlar arası geçişler son derece hızlı ve rahat.

Kısacası, Morpholio Trace kullanışlı özellikleri ve hızlı çalışan arayüzüyle mimarlar ve reklamcılar için ideal uygulamalardan bir tanesi.