Mouse Auto Clicker Free

Mouse Auto Clicker Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,601
  • DOSYA BOYUTU 0.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Freidea Solution

Mouse Auto Clicker Free, çeşitli görevleri otomatikleştirmek için fare tıklamalarını ayarlayabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı yazılımdır.

Mouse Auto Clicker Free, kullanıcıların daha önceden belirlemiş oldukları zaman aralıklarında fare tıklamalarını taklit eden ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır.

Program yardımıyla daha önceden tanımlamış olduğunuz fare tıklamalarını istediğiniz zaman aralıklarında tekrarlama şansına sahip olabilirsiniz.

Özellikle çevrimiçi tarayıcı oyunlarıyla haşır neşir olan oyuncuların çok seveceğini ve kullanışlı bulacağını düşündüğüm Mouse Auto Clicker Free, gerçekten birçok tarayıcı oyununda oyuncular için işleri oldukça kolaylaştırmaktadır.

Mouse Auto Clicker Free yardımıyla sağ, sol ve orta fare tıklamalarını taklit edebilirsiniz ve program içerisinde yer alan sistem menüsü altında bulunan seçenekler yardımıyla istediğiniz zamanda bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını, yeniden başlamasını veya oturumu kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Fare tıklamalarınızı taklit edebilecek basit ve güvenilir bir programa ihtiyacınız varsa, Mouse Auto Clicker Free'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.