MouseImp Pro

MouseImp Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreeSoft411

MouseImp Pro ile kaydırma çubuklarını unutabilirsiniz. Farenizi aşağı veya yukarı hareket ettirerek kaydırma hareketini gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

MouseImp Pro, bilgisayarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz farenize ekstra özellikler ekleyerek daha verimli çalışmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Sahip olduğu AutoShrink özelliği sayesinde ekran üzerinde yer alan araç çubuklarını kaldırarak, kullanıcılara daha fazla çalışma alanı sağlayan program ile kaldırmış olduğunu araç çubuklarını geri getirmek için yapmanız gereken tek şey araç çubuğunun başlığı üzerine gelmektir. Bu sayede otomatik olarak araç çubuğu geri yüklenecektir.

Yine program içerisinde yer alan Direct Scroll özelliği sayesinde sadece farenizi yukarı ve aşağı hareket ettirerek, kaydırma özelliğini kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda MouseImp Pro ile anlık olarak Windows pencerelerini küçültme şansına da sahip olacaksınız.

Farenize ekstra özellikler eklemek için kullanabileceğiniz oldukça kolay kullanımlı ve ücretsiz bir program olan MouseImp Pro'yu denemenizi öneririm.