Multi Monitor Screenshot

Multi Monitor Screenshot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 837
  • DOSYA BOYUTU 0.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daanav Software

Multi Monitor Screenshot, çok sayıda monitör ile çalıştığınız durumlarda ekran görüntüsü almanızı kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir programdır.

Multi Monitor Screenshot programı, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000 ve hatta Windows XP ile çalıştırılan 32 bit ya da 64 bit bilgisayarlarda kullanılabilen bir programdır.

Çoklu monitör  programını aktif şekilde kullanabilmek için klavye ve fare özelliklerine hakim olmalısınız. Bu program, çoklu monitör kullanıcılarının ekran görüntüsü alma işlemlerini kolaylaştıracaktır.

Windows’ta ekran görüntüsü alma yolu klavyede Prt Sc’dir. Çoklu monitör kullandığınız sırada ise Windows, genişletilmiş modda çalıştığı için, Prt Sc tuşuna bastığınızda çalışan tüm monitörlerin ekran görüntüsü alınmış olacaktır. Multi Monitor Screenshot programını kullandığınızda, çoklu monitör ile çalışırken farenin imleci hangi monitör üzerinde ise o ekranın görüntüsü alınır. Diyelim ki farenin imleci üçüncü monitörde ve siz ekran görüntüsü almak istiyorsunuz. İmleci o ekran üzerinde tutarak F6 tuşuna bastığınızda ekran görüntüsü alınmış olacaktır ve program, bu görüntünün hangi klasörde olduğunu size otomatik olarak gösterecektir.

Alınan ekran görüntüleri kaliteli görüntü sağlamak amacıyla .bmp formatında kaydedilir.