My Followers On Instagram

My Followers On Instagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apprizon LLC

My Followers On Instagram ile Instagram hesabınızı kontrol altında tutabilirsiniz

My Followers On Instagram kullanıcılara Instagram hesapları üzerinde tam kontrol sağlama imkanı sağlayan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir hesap yönetim uygulamasıdır.

Eğer Instagram üzerinde çok sayıda takipçiye sahipseniz veya çok sayıda kişiyi takip ediyorsanız hesabınızı denetlemek çok kolay olmayabiliyor. My Followers On Instagram bu denetlemeleri sizin için yapan ve size ayrıntılı olarak bildirimler sunan kullanışlı bir uygulamadır.

My Followers On Instagram kullanarak sizi takip eden yeni kullanıcıların kim olduğunu kolayca öğrenebilmektesiniz. Bunun yanında sizi kimlerin takip etmeyi bıraktığını öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama kullanışlılığını bir adım daha geliştirerek sizin takip ettiğiniz ve karşılığında sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebiliyor.

Eğer sizi takip eden fakat karşılığında takip etmediğiniz kullanıcıları öğrenmek istiyorsanız My Followers On Instagram kullanabilirsiniz. My Followers On Instagram kullanarak kullanıcıların profillerini gezebilir, fotoğraflarını görüntüleyerek beğenip yorum yapabilirsiniz. Profilinize gelen yorumlardan hoşunuza gidenleri de My Followers On Instagram aracılığıyla favorilerinize ekleyebilmektesiniz.

My Followers On Instagram size gelen takip etme taleplerini onaylama veya reddetme imkanı tanıyor. Uygulama birden çok kullanıcı hesabını da desteklemekte.