mysms

mysms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,149
  • DOSYA BOYUTU 9.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mysms

mysms Windows uygulaması ile bilgisayarınızın başında otururken rahatça arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

mysms cep telefonu numaranızı kullanarak, bilgisayarınız üzerinden mesajlaşmanıza olanak veren ücretsiz ve başarılı bir uygulamadır.

Bazen telefonu elinize alıp uzun bir mesaj yazmak gerçekten çok can sıkıcı olabilmektedir. Böyle bir durumda mysms ile bilgisayarınızın başında istediğiniz mesajı rahatlıkla yazarak, gönderebilirsiniz. mysms Android ve iOS'ta dahil olmak üzere bütün büyük mobil platformlarda mevcuttur ve yolladığınız mesajları, kişileriyle birlikte kendi sunucuları üzerinde barındırmaktadır. Bu sayede istediğiniz mesajlaşmalara veya kişilere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

mysms Windows uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır. Programı kurduktan sonra öncelikle kendinize bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için önce telefon numaranızı ve şifrenizi belirliyor, sonrasında da Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonunuza mysms uygulamasını kurarak, bilgisayarınız ve telefonunuz arasında bir senkronizasyon sağlıyorsunuz. Yani eğer mysms programı telefonunuz üzerinde kurulu değilse, programın Windows uygulamasını kullanamıyorsunuz.

mysms ile metinleri hızlı bir şekilde yazabilir ve hatta isterseniz kolaylıkla resimli mesajlar gönderebilirsiniz. Cep numarasını kullanarak mesaj göndereceğiniz için, gönderdiğiniz mesaj ücretleri otomatik olarak o an ki tarifeniz üzerinden operatörünüz tarafından ücretlendirilecektir. Mesaj yollayacağınız arkadaşlarınız da mysms kullanıyorlarsa, kendi aranızda ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.