Nerdesin

Nerdesin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 183
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arox Bilisim Sistemleri A.S.

Nerdesin uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan anlık olarak arkadaşlarınızla konum paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Nerdesin uygulaması, yerli konum bazlı sosyal ağ uygulamalarından bir tanesi ve iPhone ile iPad kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış. Diğer konum uygulamalarının aksine arkadaşlarınızın anlık olarak bulunduğunuz konumu takip etmesini sağlayabilen uygulama, bu sayede check-in mantığına oldukça yeni bir bakış açısı getirebiliyor. Ücretsiz olarak sunulması ve kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde beğeneceğinize inandığım uygulamalar arasında. Fakat çok çekici bir arayüzünün olmaması nedeniyle bazı kullanıcılar durumu garipseyebilirler.

Uygulamayı kullanırken hem dostlarınıza anlık olarak nerede olduğunuzu gösterebilir, hem de isterseniz fotoğraflar gönderebilirsiniz. Arkadaşlar arasında kullanımının mümkün olmasının yanında çocuklarının an ve an nerede olduğunu merak eden ebeveynler de uygulamayı çocukların telefonlarına yükleyerek takip işlemini gerçekleştirebilirler.

İnternet üzerinden veri transferi gerçekleştirdiği için uygulamayı kullanırken 3G ya da Wi-Fi bağlantınızın açık olduğundan emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde maalesef uygulama doğru bir şekilde sonuç vermeyecektir. Uygulama içerisindeki konumunuzu sosyal ağ hesaplarınızdan arkadaşlarınızla da paylaşmanız için gerekli seçenekler mevcut.

Siz ve arkadaşlarınız arasındaki konum paylaşımı güvenli bir şekilde şifrelendiği için internet ağınıza sızabilecek olan kişilerin konum bilgilerine erişmesi de imkansız hale geliyor. Konum bazlı yeni bir uygulama arayanların tercih edebilecekleri uygulamalardan birisi olduğu için denemeniz iyi olacaktır.