Noow

Noow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,209
  • DOSYA BOYUTU 40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noow

Sadece video oynatıcı değil kapsamlı bir medya yöneticisi arayanlar Noow'dan yardım alabilir.

Medya dosyalarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni nesil bir yazılım. Noow, HD videoları oynatıyor, torrent dosyalarını indiriyor, internet yayınlarını RSS ile takip edebiliyor ve multimedya dosyalarını yönetebiliyor.

Programla MPEG, AVI, DivX, H.264, Flash Video, Quicktime, Windows Media gibi sayısız dosya türü oynatılabiliyor. Yani video dosyalarını oynatırken format engeli kalmıyor. Programla yürüttüğünüz videolar kaldığı yerden devam edebiliyor. Ayrıca videoları izlerken tek tıkla ayarları değiştirerek izleme seçenekleri değiştirilebiliyor. Kendi medya kütüphanenizi programa aktararak yönetebilirsiniz. Hatta harici disklerde olan dosyaları da yönetebilirsiniz.

Noow torrent indirme özelliğiyle medya arşivinize katkıda bulunuyor. Disk alanını takip eden program gerektiği zaman yetersiz alan konusunda sizi uyarır. Video dosyalarını indirmek için de Noow'dan yararlanabilirsiniz. Video linklerini kopyalayıp yapıştırarak indirme işlemini hemen yapabilirsiniz. Program başta YouTube olmak üzere desteklediği video servislerinde kolayca arama yapmanızı sağlıyor. Noow'un siteler bölümüne takip ettiğiniz internet sitelerini ekleyerek dizi, TV yayınlarının yanısıra tüm canlı yayınlar takip edilebilir.

Noow içerisindeki her yayının kendine ait bir e-posta butonu var. Böylece tek tıkla e-posta gönderebilir ve sosyal ağlarda paylaşım yapabilirsiniz. Noow OPML aracılığıyla beslemeleri dışa aktarır. İnternet TV'leri takip etmek için RSS desteği bulunan programa RSS'ler kaydedilerek yayınlar izlenebilir. Programla dahili olarak bulunan format dönüştürücüsüyle WMV, AVI, MPEG dosya formatlarını ve iPod/iPhone/iPad cihazlarına uygun formatları dönüştürebilir.

Basit ve temiz bir arayüzü olan Noow, gereksiz butonlarla sizi yormadan tüm medya dosyalarının yönetimini devralıyor.