Norton PC Checkup

Norton PC Checkup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,171
  • DOSYA BOYUTU 0.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Symantec Corp.

Norton PC Checkup ile bilgisayarınızdaki hataları tespit edebilir ve bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz

Norton PC Checkup Norton Antivirüs programının üreticisi Symantec tarafından geliştirilmiş ileri seviye bir raporlama aracıdır.

Programın temel işlevi bilgisayarınızdaki hataları denetleyerek listelemektir. Norton PC Checkup ayrıca bu hatalara ilişkin kendi uygulayabileceğiniz çözüm yollarını da size bildirir ve bilgisayar hatalarınızı düzelterek bilgisayar performansını arttırmanıza imkan tanır.

Norton PC Checkup hata denetleme işlemini 3 farklı başlık altında toplamıştır. 200'den fazla elementi tarayan uygulama bilgisayarınızın genel sağlığı hakkında kişisel tercihlerinize bağlı detaylı raporlar oluşturur. Program ile güvenlik problemlerini, performans problemlerini veya sistem ile ilişkili problemleri tespit edebilirsiniz.

Norton PC Checkup'ın performans problemlerini tespit etme özelliği otomatik olarak çalışabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede düzenli olarak performans hatalarını denetleyebilir, sonuca göre bu hataları düzeltebilir ve bilgisayar hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yönüyle Norton PC Checkup kullanışlı bir bilgisayar bakımı aracına dönüşmektedir.

Norton PC Checkup virüs taraması da yapabilmektedir. Böylece bilgisayarınızdaki virüsleri anında tespit edebilirsiniz ve güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Program virüs tanımlama bilgilerini otomatik olarak güncelleyebilmektedir.

Program ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.