Notifyr

Notifyr

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arnoldus Wilhelmus Jacobus van Dijk

Notifyr, iPhone'unuza gelen bildirimleri Mac bilgisayarınızdan takip etme kolaylığı sunan bir uygulamadır.

Notifyr, iPhone’unuza gelen bildirimleri Mac bilgisayarınızdan takip edebilmenizi sağlayan ufak boyutlu ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonunuz gözünüzün önünde olmasa dahi hiçbir bildirimi kaçırmazsınız.

iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri ile uyumlu olan Notifyr, iPhone’unuzun Macbook veya iMac ile etkileşime geçmesini sağlayan böylelikle telefonunuza düşen bildirimleri masaüstünüze ileten bir mobil uygulama. Sosyal ağlardaki etkinlikleri ve mesajları masaüstünüzden takip etme izni veren uygulama Bluetooth Low Energy teknolojisini kullanıyor. Böylelikle tüm gün arka planda çalışan uygulamanın cihazınızın bataryasına olumsuz hiçbir etkisi bulunmuyor.

Mac ile iPhone’unuzu Bluetooth aracılığıyla birbirlerine bağlayan Notifyr tüm iPhone ve Mac bilgisayarlarla uyumlu değil. Notifyr’ı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için iPhone 4S ve üzeri, 2011 veya daha yeni Macbook Air, 2012 veya daha yeni Macbook Pro, 2012 sonu veya daha yeni iMac, 2011 veya daha yeni Mac mini veya 2013 sonu veya daha yeni Mac Pro sahibi olmanız gerekiyor. Ayrıca uygulamayı tek başına kullanamıyor, Mac istemcisini de bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor.