Oldify 2

Oldify 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 284
  • DOSYA BOYUTU 37.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apptly LLC

Oldify 2 tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yaşlandırma uygulamasıdır ve kullanıcılara eğlenceli vakit geçirtmek için çeşitli özellikler sunmaktadır.

Oldify 2 ilk versiyondan daha gelişmiş özelliklere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Konsept aynı kalmış olabilir fakat yapılış şekli değiştirilmiş ve kullanıcılara daha fazla serbestlik sağlanmış.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle ya fotoğraf çekmeniz ya da daha önce çektiğiniz fotoğraflardan birini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra portre fotoğraflara yaşlandırma efektleri uygulayabilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tam anlamıyla bir yaşlılık efekti sağlayan Oldify 2’de yarattığınız fotoğrafları albümünüze kaydedebilir ve sosyal medya kanalları üzerinden arakdaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oldify 2’de dilediğiniz yaşı seçmekte özgürsünüz. 20, 40, 60, 80 veya 99 yaş seçeneklerinden birini seçip fotoğraflarınızı yaşlandırabilirsiniz. Daha önceki versiyonda bu seçenekler ne yazık ki yoktu. Fakat bu versiyon gerçekten de tam olması gerektiği gibi olmuş.

Özellikle arkadaş grupları arasında eğlenceli vakit geçirtebilecek türden bir uygulama olan Oldify 2 tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.