OperaTor

OperaTor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,048
  • DOSYA BOYUTU 6.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici archetwist

Tarayıcı pazarının en iyileri arasında yer alan Opera ile birlikte çalışan OperaTor, internet üzerinde anonim olarak dolaşmanızı ve güvenliğiniz için arkanızda iz bırakmamanızı sağlar.

OperaTor sayesinde, internette Opera web tarayıcısı üzerinden anonim olarak dolaşabilir ve bu sayede arkanızda iz bırakmayarak güvenliğinizi rahatça arttırabilirsiniz. Ayrıca, yazılım TOR altyapısını kullandığından taşınabilir aygıtınızda da rahatça kullanabilirsiniz.

Tarayıcınıza çeşitli butonlar eklemek için, tarayacının üst bölümünde bulunan Widgets menüsünden Add Widgets butonuna tıklayabilir ve Opera'nın web sayfasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten dosya indirmek için bir İndirme Yöneticisine ihtiyacınız yok. Çünkü OperaTor, içinde Transfer adında bir İndirme Yöneticisi de sunuyor. Bu araca Tools menüsünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Tools menüsünde bulunan Notes aracı ile tarayıcınız üzerinde hatırlatıcı notlar alabilir, bu notları daha sonra e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Önemli: OperaTor yazılımının çalışması için Opera web tarayıcısı gereklidir. Opera'nın son sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.