PC Smart Cleaner

PC Smart Cleaner

kullanıcı

PC Smart Cleaner ile bilgisyarınızı yavaşlatan hataları giderebilirsiniz

PC Smart Cleaner sahip olduğu gereksiz dosya temizleme, disk birleştirme, sistem optimizasyonu gibi araçlarla size bilgisayar hızlandırma imkanı veren kullanışlı bir programdır.

Bilgisayarınızı ilk günkü performansına döndürebilen bir yazılım olan PC Smart Cleaner bilgisayarınızdaki hataları denetler, bilgisayarınızı şişiren çöp dosyaları tespit ederek temizler ve kayıt defterinizi düzenler. Bu sayede bilgisayarınızı çalışma esnasında yavaşlatan öğelerden kurtulunur ve sisteminiz daha rahat çalışır.

PC Smart Cleaner temiz bir arayüze sahiptir. Programın arayüzünde temel işlevlere erişmek oldukça kolaydır. Programın en çok kullanılan özelliği olan Optimizer seçeneği bilgisayarımızla ilgili hataları denetleyip düzeltmemize ve bilgisayarımızı yavaşlatan unsurları ortadan kaldırarak bilgisayarımızı hızlandırmamıza yarar. Bu bölümde yer alan araçlar sabit diskinizi optimize etme, çöp dosyaları temizleme, kayıt defteri hatalarını düzeltme ve internet tarayıcılarınızı optimize etme üzerine tasarlanmıştır.

Programın arayüzünde yer alan Security seçeneği bilgisayarınızın güvenliğini denetler ve bilgisayarınız için güvenlik taraması yapmanızı sağlar. Bunun yanında ziyaret etmek istediğiniz bir internet sayfasının bağlantısını girerek bu bölümden güvenliğini denetlemeniz de mümkündür.

Programın bir diğer arayüz seçeneği Backup yani yedekleme seçeneğidir. Bu araç sayesinde bilgisayarınızdaki önemli verileri içeren yedekleme dosyalarını oluşturabilir, daha sonra bu yedekleme dosyalarını kullanarak önemli verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.