PCRx

PCRx

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 95
  • DOSYA BOYUTU 1.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crawler LLC

PCRx, PC performansını optimize edebileceğiniz ve kendinize boş sabit disk alanı yaratabileceğiniz kullanışlı bir sistem aracıdır.

PCRx, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan kayıt defterlerini otomatik olarak optimize ederek bilgisayarlarının performanslarını arttırabilmeleri için geliştirilen başarılı ve güvenilir bir sistem aracıdır.

Kayıt defterlerini derinlemesine tarayarak bozuk öğeleri bulan program, sonrasında bozuk olan öğelerin tamamını düzelterek bilgisayarların çok daha yüksek performansla çalışmasına olanak sağlar.

Ayrıca sabit diskiniz üzerinde yer alan gereksiz dosyaları da bularak temizleyen program sayesinde ekstra sabit disk alanına da sahip olabilirsiniz.

Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı çok kolaydır. Zaten kurulum yaptıktan sonra programı ilk kez çalıştırdığınız zaman otomatik olarak bilgisayarınızı tarayacak olan program, tüm sorunları bularak karşınıza liste halinde getirecektir. Sonrasında "Fix Issues Now" butonu yardımıyla sorunları tek seferde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sistem performansınızı arttırmanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir yazılım olan PCRx'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.