pdfMachine white

pdfMachine white

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 238
  • DOSYA BOYUTU 11.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Broadgun Software Pty Ltd

pdfMachine white, herhangi bir dökümanı PDF formatına dönüştürebileceğiniz ve PDF formatlı dosyaları düzenleyebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

pdfMachine white, kullanıcıların PDF dosyalarını görüntüleyebilmeleri ve PDF dosyalarını düzenleyebilmeleri için geliştirilen oldukça kullanışlı bir programdır. Aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde sanal bir yazıcı oluşturan program, herhangi bir dökümanı kolayca PDF şeklinde bilgisayarınıza kaydetmenize de olanak sağlar.

Program yardımıyla herhangi bir PDF dökümanını doğrudan e-posta yardımıyla gönderebilirsiniz. Diğer yandan PDF dökümanlarını dorudan düzenleyebileceğiniz düzenleme özelliklerine, şifre koruması ve dijital imza gibi güvenlik özelliklerine ve tarama özelliklerine pdfMachine ile sahip olabilirsiniz.

PDF dosyalarını düzenlemek ve istediğiniz tüm dökümanları PDF formatına dönüştürme konusunda kullanıcılara oldukça başarılı bir çözüm sunan pdfMachine'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Uygulamanın gelişmiş özelliklerini kullanmanız durumunda, pdfMachine üzerinde çalışmakta olduğunuz PDF dökümanlarına kendi reklamını yerleştirmektedir. Reklamları kaldırmak için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekiyor.