PDFMate Free PDF Converter

PDFMate Free PDF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,518
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDFMate

PDF dosyalarını farklı formatlara dönüştürerek düzenlemek istiyorsanız bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

PDFMate Free PDF Converter programı PDF dosyalarını farklı formatlara çevirmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir program.

İçerisinde yer alan beş kısım sayesinde PDF dosyalarını yazı dosyalarına, e-pub dosyalarına, resimlere, html dosyalarına ve swf flash dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz.

Program ücretsiz olmasına rağmen bu formatlarda gerçekleştireceğiniz dönüştürmeleri hızlı, kaliteli ve sorunsuz bir şekilde dönüştürüyor ve herhangi bir sınırlama barındırmıyor.

PDF dosyalarını sadece yazı veya HTML dosyalarına değil, aynı zamanda dijital baskı formatlarına da kolayca dönüştürmenizi sağlayan uygulama swf yani flash dosyalarına da izin vermesiyle ne kadar yetenekli olduğunu kanıtlıyor.

Birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürmenize imkan veren program çok temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip. Pek çok farklı dilde kullanabileceğiniz PDFMate Free PDF Converter programı içerisinde Türkçe seçeneğini de barındırıyor.