Performance Monitor

Performance Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 582
  • DOSYA BOYUTU 1.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lorenzi Davide

Performance Monitor, sistem performansınızı takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Performance Monitor, sisteminizin işlemci, bellek, sabit disk ve ağ bağlantısı kullanımını takip etmek için kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir sistem performansı takip programıdır.

Oldukça küçük boyutlu ve kolay kullanılan bir yazılım olan Performance Monitor, Windows sistem tepsisi üzerinde çalışmaktadır ve kullanıcıların işlemci, bellek, ağ bağlantısı, sabit disk kullanımı verilerini görüntüleyebilmeleri için masaüstüne 4 adet farklı transparan pencere eklemektedir. İşlem yükünün ne durumda olduğunu gösteren bu pencereler, kullanıcıların istekleri doğrultusunda tamamen özelleştirilebilmektedir.

Performans izleyicisi olarak yapılandırılan bu pencereleri ekranınızın herhangi bir bölümüne taşıyabilirsiniz ve herhangi bir şekilde yapacağınız işi engellemez.

Programın ayarlar menüsü altından, performans izleme ekranlarının boyutlarını istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve farklı kullanım istatistiklerini daha rahat takip edebilirsiniz.

Sistem performansınızı takip etmek için oldukça başarılı bir yazılım olan Performance Monitor'ü tüm kullanıcılarımıza öneririm.