Puran Defrag

Puran Defrag

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 628
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Sabit diskinizde birleştirme işlemini uygulayarak performans arttırma işlevi gören bu programı kullanmayı unutmayın.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Sistem Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Puran Defrag programı bilgisayarınızda bulunan harddisklerin performansının artırılması için disk birleştirme yani defragmantasyon işlemini gerçekleştirebilen programlardan birisi ve tüm uygulamalarınızın optimize hale getirilmesi görevini başarıyla yerine getirebiliyor.

İçerisinde bulunan seçenekler sayesinde PIOZR, Otomatik Defrag, Boot Zamanı Defragı ve Düşük Önemli Defrag gibi pek çok ayarı kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz tüm diskinizi dilerseniz de belli klasör ve dosyaları birleştirebilen program uzun süredir kullanılan sabit disklerde yer alan performans sorunlarının önüne geçebiliyor.

Disk birleştirme işleminin performansı arttırmanın yanında diskteki boş alana dair doğru bilgileri de sağladığını göz önüne alırsanız ayda bir kullanarak diskinizden en yüksek performansı almanızı sağlayacak bu programı denemelisiniz.