Puran Registry Defrag

Puran Registry Defrag

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 98
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Bilgisayarınızın kayıt defterinde meydana gelen dağınıklık ve şişmelerden bu birleştirme uygulaması ile kurtulabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Sistem Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Bilgisayarlarımıza kurulan herşeyin kayıt defterinde kendi girdisini oluşturduğu ve bu girdilerin bir süre sonra inanılmaz yavaşlamalara sebep olduğu ortada. Çalışan tüm uygulamaların kayıt defterindeki verilere göre hareket etmesi nedeniyle, bu bölümün karmaşıklaşması ve dağınık hale gelmesi aranan verilerin daha zor bulunmasını ve dolayısıyla bilgisayarın yavaşlamasını sağlıyor.

Puran Registry Defrag programı bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış ve kayıt defteri girdilerinin daha düzenli ve birleşik hale getirilmesi için kullanılabiliyor. Program kayıt defterinde derin taramalar gerçekleştiriyor ve birleştirme işleminin öncesi ve sonrasındaki tahmini kayıt defteri boyutunu size sunuyor. Daha küçük bir kayıt defteri elbette çok daha hızlı bir bilgisayar kullanımı anlamına geliyor ve hissedilir derecede iyileşmeler sağlanabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve kolay bir kullanıma sahip olan programı, bilgisayar bakımınız için her zaman kenarda tutmanız işinize yarayacaktır.