Qello

Qello

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 186
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Qello

Qello, yabancı sanatçıların ve müzik gruplarının canlı konser videolarını Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlara taşıyan tek uygulama.

Qello, dünyaca tanınmış grupların ve sanatçıların konserlerinin tamamını Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlardan izleme seçeneği sunan online konser izleme uygulaması. Sevdiğiniz sanatçının konserlerini oturduğunuz yerden hem de hd kalitede izleyebileceğiniz bu uygulamada Queen, Pink Floyd, Santana, Bon Jovi, Linkin Park, Beyonca, Slipknot gibi efsane isimlerin en yeni ve geçmiş konserlerini bulabiliyorsunuz.

Dünyanın en geniş full konser koleksiyonuna ve müzik belgesellerine sahip Qello’nun Windows 8 uygulamasını hem içerik olarak zengin hem de videoların kalitesi mükemmel. Sosyal ağ hesaplarınızı kullanarak ücretsiz üye olduktan sonra kullanabileceğiniz uygulamada online konserler kategorilere ayrılmış olarak listeleniyor. Kategoriler zamanının bomba konserleri, yeni gerçekleşecek konserler, editör seçimleri ve öne çıkanlardan oluşuyor. İzleyeceğiniz konseri seçtikten sonra konserin detaylarına ve kendisine ulaşabileceğiniz ekran ile karşılaşıyorsunuz. Yani sadece konseri izlemekle kalmıyor, konser hakkında kısa bir bilgi de edinmiş oluyorsunuz.

Konsere gidemediğiniz vakitlerde oturduğunuz yerden dilediğiniz sanatçının, grubun konserini izleme keyfi yaşatan Qello uygulaması ücretli olması dolayısıyla ne menülerde ne de konser izleme esnasında üçüncü parti reklamlar sunmuyor. Qello uygulaması ile online konser izlemenin bedeli ise aylık 11 TL. Tabii ki ilk üye olduğunuzda bir haftalık ücretsiz deneme şansına erişiyorsunuz ancak sonrası için her ay bu bedeli ödemeniz gerekiyor.

Qello, yabancı konserleri yakından takip etmek için harika bir uygulama olsa. Keşke Türk sanatçıların konserlerini de izleyebilseydik ancak bu haliyle mağazadaki en iyi seçenek ve kesinlikle indirip denenmeli.