QR Reader for iPhone

QR Reader for iPhone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 461
  • DOSYA BOYUTU 11.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TapMedia Ltd

QR kodları otomatik olarak okuyan bu uygulama ile iPhone'unuzu uygulamayı açtıktan sonra direkt olarak karekoda tutabilirsiniz.

QR Reader for iPhone uygulaması iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir QR kod okuma programı. Ülkemizde karekod olarak tercüme edilen QR kodlar, içlerine pek çok bilgi gömülebilmesi sayesinde oldukça kullanışlı araçlar ve artık neredeyse her paketin üstünde ve internette yer alıyorlar.

Uygulama QR kodlarını hızlı ve kolay bir şekilde okuyabiliyor ve gerçek zamanlı tarama özelliği sayesinde hemen bilgileri analiz ederek sizi yönlendiriyor. Sahip olduğu bu otomatik tarama özelliği ile hiç bir butona basmadan sadece kamerayı QR koduna doğru tutmanız yeterli hale geliyor.

Taranmış kodları e-posta, MMS, Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabilir ve kendi QR kodlarınızı da yaratabilirsiniz. Kod okuyucular genellikle otomatik olarak sizi web sitelerine yönlendirirler ancak QR Reader for iPhone uygulaması yönlendirmeden önce sizin onayınızı alıyor ve zararlı yazılımlardan korunmanızı sağlıyor.

Taradığınız QR kodlarını CSV olarak export edebilen uygulama bünyesinde bir web tarayıcı ve harita da barındırıyor. Böylece ek uygulamalara gerek kalmadan kodlarda yer alan bilgilerden faydalanabiliyorsunuz.