RCleaner

RCleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 932
  • DOSYA BOYUTU 0.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RCPsoft.net

RCleaner, Windows kayıt defterini temizleyerek sistem performansınızı artırabileceğiniz ücretsiz bir sistem aracıdır.

RCleaner, birçok kullanıcı için oldukça geniş ve kompleks bir veritabanı olan Window kayıt defteri üzerinde yer alan; sistem verileri, yazılım ayarları ve kullanıcı bilgileri gibi veriler arasında yer alan hatalı, geçersiz, silinmiş, bozuk ve daha birçok kategoride yer alan kayıt defteri hatalarını düzelten güvenilir, ücretsiz ve güçlü bir yazılımdır.

Özellikle sistem performansını artırmak için yapılması gereken işlemler arasında ilk sıralarda yer alan sistem kayıtlarını temizleme işlemini RCleaner ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, sistem performansınızın artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, kullanıcıların iki kolay adımda Windows kayıt defteri üzerinde yer alan hataları bulmalarına ve temizlemelerine olanak sağlar.

Yanlış bir veri silinmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun için bir de Windows kayıt defteri yedekleme özelliğine sahip olan program, bu anlamda oldukça güvenilirdir.

Windows kayıt defteriniz üzerinde yer alan sorunları tarayabileceğiniz, bulabileceğiniz ve çözebileceğiniz basit bir programa ihtiyacınız varsa RCleaner'ı deneyebilirsiniz.