Registry Trash Keys Finder

Registry Trash Keys Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 618
  • DOSYA BOYUTU 0.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNC

Bilgisayarınızın kayıt defterini temizlemek için kullanabileceğiniz Registry Trash Keys Finder programı ile performansınız her zaman yüksek olacak.

Registry Trash Keys Finder programı, Windows'un kayıt defterinde yer alan gereksiz ve işe yaramayan girdileri temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Bilgisayarınız kullandığınız aylar boyunca maalesef giderek daha fazla programın kayıt girdileri ile şişer ve bu durum hem yavaş açılmasına ve kapanmasına, hem de daha yavaş çalışmasına neden olur.

Otomatik olarak tarama işlemini gerçekleştiren programın arayüzü çok sade ve herkese hitap edebilecek şekilde düzenlenmiş. Kayıt defterini tararken veya temizlerken herhangi bir sistem çökmesine sebep olmaması da artılarından bir tanesi diyebilirim. Taramanın ardından size sonuçları gösteren ve hangilerini temizlemek istediğinizi soran Registry Trash Keys Finder, istediğiniz girdileri beyaz listeye almanıza da imkan tanıyor ve böylece gelecek taramalarda o girdiler otomatik olarak korunuyor.

Eğer silinen kayıt defteri verileri sisteminizde sorunlara neden olursa, otomatik alınan yedek sayesinde onları da geri döndürebiliyorsunuz. Benzer araçlara göre basitliği ve hızlı çalışması ile dikkat çeken Registry Trash Keys Finder'ı sistem performansınız için denemenizi öneriyorum.