Snapkeep

Snapkeep

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,405
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harry Gulliford

Snapkeep uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizde size Snapchat ile gönderilen resim ve videoları kolayca kaydedebilirsiniz.

Snapchat uygulamasının son zamanlarda birbirine fotoğraf ve videolar göndermek isteyenlerin ilk tercihleri olduğu kesin. Zira uygulamada gönderilen tüm verilerin görüntülendikten bir süre sonra silinmesi sayesinde hem kullanıcıların güvenliği sağlanıyor hem de internetteki gizliliği korumak mümkün hale geliyor.

Ancak bazı kullanıcıların bu durumdan şikayetçi oldukları da bir gerçek. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa uyarı veren Snapchat'in bu durumundan korunmak için hazırlanmış olan iPhone ve iPad uygulamalarından bir tanesi de Snapkeep olarak karşımıza çıktı ve size gönderilen tüm verilerin başarılı bir şekilde cihazınıza kaydedilebilmesini sağlıyor.

Uygulamada gönderilen resim ve videoları kaydedebilmek için onları Snapchat'te açmamış olmanız gerekiyor. Maalesef açılan resimler kaydedilemediği için boşa gideceklerdir ancak ilk olarak uygulamayı kullanarak fotoğrafları hemen telefonunuza alabilirsiniz.

Şifreyle çalışan ve böylece güvenliğinizi de sağlayan uygulama, ücretsiz olarak sunulmasının yanında herhangi bir reklam da barındırmıyor. Bu sayede sınırsız ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Lakin size güvenerek fotoğraf ve video paylaşımı yapan kişilerin bu tip bir uygulama kullanmanızı rahatsızlıkla karşılayabileceğini de unutmamak gerek.