Startup Booster

Startup Booster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 559
  • DOSYA BOYUTU 1.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart PC Solutions Inc

Bilgisayarınızın açılış hızından memnun değilseniz bu başlangıç hızlandırma programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Startup Booster programı bilgisayarınızın performansını arttırmak için kullanmanız gereken ücretsiz Windows programları arasında yer alıyor ve sisteminizin çeşitli bölümlerinde iyileştirmeler gerçekleştiriyor. Başlangıç listesi, kayıt defteri düzenleme, kayıt defteri temizleme ve BIOS olarak adlandırılan bu bölümler sayesinde gereksiz yüklerden kurtulabiliyor ve daha yüksek bir performans elde edebiliyorsunuz.

Başlangıç listesi düzenlemeleri sayesinde bilgisayarınızın açılışında direkt olarak başlayan uygulamaları görebiliyor ve buradan gereksiz olan uygulama ile servisleri hemen kaldırabiliyorsunuz.

Kayıt defteri düzenlemeleri sayesinde sisteme şifresiz otomatik giriş, geniş sistem önbelleği, kapanışta sanal bellek temizleme, boot dosyalarını optimize etme gibi olanaklara ulaşabiliyor ve böylece performans artışı sağlayabiliyorsunuz. Eğer tüm bu ayarlar sizin için karışık geliyorsa tavsiye edilen ayarlar bölümü sayesinde en uygun seçenekleri belirleyebiliyorsunuz.

Kayıt defteri temizleyicisi ise artık kayıtlardaki kullanılmayan bilgileri temizliyor ve böylece ağırlıkları engelleme imkanı sunuyor. Elbette BIOS kısmını da atlamamak lazım ancak burada yer alan BIOS'a dair işlemleri sadece profesyonel kullanıcılarımızın yapmasını öneriyoruz.

Programın kurulumunda sunulan teklifleri reddederek reklam uygulamalarının kurulmasını engellemeyi unutmayın.