SterJo Startup Patrol

SterJo Startup Patrol

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 113
  • DOSYA BOYUTU 0.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SterJo Software

SterJo Startup Patrol ile Windows açılışını denetleyebilir ve hızlandırabilirsiniz

SterJo Startup Patrol size Windows başlangıcı kontrol etme konusunda yardımcı olacak bir Windows açılışı hızlandırma ve Windows açılışı kontrol programıdır.

İşletim sisteminizi ilk yüklediğinizde bilgisayarınız oldukça hızlı açılmaktadır. Fakat zaman geçtikçe bu hızın giderek düştüğüne ve bilgisayarınızın daha geç açıldığına şahit olursunuz. Bilgisayarınıza yüklediğiniz programlar ve hizmetler nedeniyle yaşanan bu yavaşlamayı giderebilmek için bazı kayıt defteri ayarları yapmak ve programları teker teker denetlemek gerekmektedir. Üstelik bazı kötü amaçlı yazılımlar Windows açılışına kendilerini entegre ederler ve el ile devredışı bıraksanız, yazılımı kaldırsanız bile tekrar tekrar başlangıçta aktif olmaya devam ederler.

Bu tip nedenlerden ötürü başlangıç değişikliklerini takip etmek, önlemek ve başlangıç hızlandırmak için 3. parti bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız. İşlte SterJo Startup Patrol bu ihtiyacınızı karşılayacak ücretsiz bir programdır. SterJo Startup Patrol Windows başlangıcında aktifleşen uygulamaları görüntülemenize ve devredışı bırakmanıza imkan tanır. Programın en güzel özelliği herhangi bir uygulama başlangıç ayarlarında değişiklik yapmaya çalıştığında sizi uyarmasıdır. Bu sayede otomatik olarak Windows başlangıcını denetleyebilir ve programları teker teker kontrol etme zahmetinden kurtulursunuz.

SterJo Startup Patrol kayıt defterinizi sürekli analiz eder ve en küçük başlangıç değişikliğini size raporlar.