SterJo Task Manager

SterJo Task Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 0.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SterJo Software

SterJo Task Manager ile Windows'ta çalışan uygulamaları yönetebilir ve aktivitelerini denetleyebilirsiniz

SterJo Task Manager Windows'un dahili görev yöneticisinden daha gelişmiş özellikleri bünyesinde barındıran bir alternatif görev yöneticisidir.

Windows ile birlikte gelen görev yöneticisi kimi zaman bilgisayarınız kötü amaçlı yazılımlar tarafından ele geçirildiğinde devre dışı kalmaktadır. Kullanıcılar bu durumda çalışan uygulamaları yönetememekte ve kötü amaçlı yazılımları devre dışı bırakamamaktadır. Bu sebepten ötürü bir alternatif görev yöneticisi kullanma zorunluluğu ortaya çıkar. SterJo Task Manager bu ihtiyacı karşılayan ücretsiz bir Windows görev yöneticisi alternatifidir.

SterJo Task Manager bilgisayarınızda çalışan uygulamaları listelemenin ve sonlandırabilmenin yanında ileri seviye denetleme seçenekleri de sunmaktadır. Eğer gelişmiş görev yöneticisi arıyorsanız SterJo Task Manager size hitap edebilmektedir. Program "Processes" başlığı altında işlemlerin detaylı açıklamalarına ve sistem kaynağı ve işlemci kullanım istatistiklerine yer verir. Bu sayede hangi uygulamanın işlemcinize yük oluşturduğunu belirleyebilir, bu uygulamayı sonlandırarak bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

SterJo Task Manager "Connections" sekmesiyle standart Windows görev yöneticisinden ayrılır. Bu sekmede internet bağlantısını kullanan bütün işlemleri görüntüleyebilirsiniz ve gerekli denetlemeleri yaparak güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

SterJo Task Manager Windows açılışı denetleme özelliğine de sahiptir. "Registry" sekmesi altından yapabileceğiniz bu işlemle Windows açılışında aktifleşen programları denetleyebilir, gereksiz olanları devre dışı bırakabilir ve bilgisayarınızın açılışını hızlandırabilirsiniz.