Super Netflix

Super Netflix

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,346
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SubFlicks

Super Netflix, Netflix film ve dizileri Türkçe altyazı izlemenize ve video kalitesini ayarlamanıza imkan sağlayan bir eklenti.

Super Netflix, Netflix’de yer alan film ve dizileri Türkçe altyazı ile izlemenize aynı zamanda video kalitesini ayarlamanıza yardımcı olan ücretsiz bir Google Chrome eklentisi.

Netflix henüz ülkemize yeni geldiğinden Türkçe altyazılı film ve dizi seçenekleri yok denecek kadar az. Üye olduktan sonra bu durumla karşılaştıysanız ve adece altyazılı içerik bulunamadığınızdan üyeliğinizi iptal etmeyi düşünüyorsanız Super Netflix sorununuza çözüm olacak bir eklenti. Google Chrome tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz ufak eklenti sayesinde dilediğiniz bir altyazıyı Netflix’de yayınlanan film veya diziye ekleme şansına sahip oluyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken eklentiyi yükledikten sonra sağ üst köşeden indirdiğiniz Türkçe altyazı dosyasını seçmek. Netflix’in diğer bir eksikliği video kalitesini ayarlama seçeneği sunmaması. Kalitenin HD, Ultra HD olmasını belirleyebiliyorsunuz ancak çözünürlüğü ayarlama şansına sahip değilsiniz. Super Netflix bu sorunu da çözüyor.