SurfEasy VPN

SurfEasy VPN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45,691
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SurfEasy Inc

SurfEasy VPN, Windows PC kullanıcıları için ücretsiz ve güvenli VPN programı.

SurfEasy VPN, Windows PC kullanıcılarına önerilen ücretsiz VPN programlarının başında geliyor. Sadece engelli, yasaklanan sitelere sitelere giriş için değil; hacker’lara karşı güvenliği sağlamak, herkese açık WiFi noktalarında koruma sağlamak, webde anonim olarak gezmek için gerekli olan VPN programı, Opera VPN (Gold) kullanıcılarına tamamen ücretsiz. Kullanıcılarına güvenli bir deneyim sunan SurfEasy VPN indir, internet sitelerinde dolaşıp iz bırakmamak için alternatif bir çözüm sunuyor.

SurfEasy VPN Özellikleri

  • WiFi hotspot koruması
  • Engelli web sitelerine giriş, içeriklere erişme
  • Hacker’lardan ve meraklı gözlerden koruma
  • Anonim olarak webde gezinme
  • Ücretsiz, sınırsız veri kullanımı (Opera VPN Gold üyeleri için)
  • Müşteri desteği

5 cihaza kadar sınırsız kullanım sunması, 28 bölgeye erişim, kayıt tutmama, harika müşteri desteği gibi güzel özellikler sunan SurfEasy VPN programı, tüm platformları (Windows, Mac, iOS, Android) destekliyor. Opera VPN (sadece Gold üyeleri) kullanıcıysanız sınırsız veri kullanım hakkına sahipsiniz. Diğer VPN programları gibi internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğinizi koruyor. İnternette hem güvenle geziniyor, hem de erişime kapatılan sitelere giriş yapabiliyor, Türkiye’de  hizmet vermeyen servisleri kullanabiliyor, YouTube gibi bilinçli olarak yavaşlatılan video izleme sitelerinde internet bağlantınızın izin verdiği son hızda geziniyorsunuz.

Windows platformunun yanı sıra Android, iOS ve Mac platformlarında da ücretsiz olarak yayınlanan SurfEasy VPN indir, ücretsiz yapısı ile geniş kitlele ulaşmaya devam ediyor. Günümüzde hem mobil hem de bilgisayar platformunda milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan başarılı uygulama yasaklı olan sitelere de giriş yapma fırsatı veriyor.

SurfEasy VPN İndir

Günümüzün en başarılı VPN uygulamaları arasında yer alan SurfEasy VPN İngilizce dil desteği ile kullanılabiliyor. Mobil ve bilgisayar platformunda sevilerek kullanılan başarılı uygulama ücretsiz yapısı ile kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellemeler de alan başarılı uygulama, ülkemizde de kullanılabiliyor. Ülkemizde kullanılamayan servislere de ulaşma şansı veren yapım, başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor. Uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirebilir ve internette iz bırakmadan dolaşabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları