System Tray Cleaner

System Tray Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 387
  • DOSYA BOYUTU 1.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Innovative Solutions

System Tray Cleaner, sistem tepsisinde bulunan öğeleri yönetmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

System Tray Cleaner, sistem tepsisinde yer alan öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize ve istemediğiniz öğeleri sistem tepsisi üzerinden silmenize olanak sağlayan ücretsiz bir sistem tepsisi yönetimi programıdır.

Kurulum sonrasında sistem tepsisi üzerinden ulaşabileceğiniz uygulama yardımıyla, sistem tepsisi üzerinde yer alan ve o an çalışmakta olan tüm uygulamalarla ilgili bilgiye, varsayılan internet tarayıcınız üzerinde açılan sayfadan ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfa üzerinde yer alan ikonlar sistem tepsinizde yer alan uygulamaları temsil etmektedir ve her bir uygulamanın yanında hangi şirket tarafından geliştirildiği görüntülenebilir. İsterseniz uygulamalara ait ikonlara tıklayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir, uygulamayı silebilir, sistem tepsisinden uygulamayı kaldırabilir veya uygulamayla ilgili diğer teknik detayları görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca System Tray Cleaner ile sistem tepsisine yeni uygulama ekleyebilir veya sahip olduğunuz uygulamaların yeni güncellemelerini her gün kontrol edebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulama sayesinde sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanmaktadır ve oldukça iyi bir tepki süresine sahiptir. Programın tek dezavantajı sürekli olarak çalışan bir internet bağlantısına ihtiyaç duymasıdır. Bunun dışında sistem tepsisi yönetimi için oldukça ideal bir yazılım olan System Tray Cleaner'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.