Talking Tom Cat

Talking Tom Cat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,915
  • DOSYA BOYUTU 32.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Talking Tom Cat, milyonların beğenisini kazanan popüler konuşan kedi Tom ile oyunlar oynayacağınız eğlenceli bir uygulama.

Talking Tom Cat (Konuşan Kedi Tom), mimikleri ile milyonları etkilemeyi başarmış bir kedi ile eğlenceli oyunlar oynadığımız ücretsiz indirilebilen bir uygulama ve mobilin yanı sıra Windows platformunda da oldukça popüler.

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirebildiğimiz (Windows 10 ile de uyumlu) Talking Tom Cat uygulamasında sevimli bir kedi ile etkileşime geçiyoruz. Gerçek hayatta kedimizle oynadığımız tüm oyunları Tom ile de oynayabiliyoruz. Onu okşayabiliyor, patilerini ve göbeğini gıdıklayabiliyor, süt verebiliyor, kuyruğunu çekebiliyoruz.

Dediklerimizi sevimli ses tonu ile tekrarlayabilen Tom ile geçirdiğimiz zaman boyunca yaptığımız şeyleri videoya kaydedip sosyal ağlarda paylaşmamız da mümkün.

Eğlenceli ve kahkaha dolu dakikaların sizleri beklediği Talking Tom Cat uygulaması Türkçe dil seçeneği ile geliyor. Bu sayede onunla eğlenirken çok daha keyif alacaksınız. Bu arada Windows Phone telefonunuz varsa Tom ile mobilden de oynayabilirsiniz.