Task Manager DeLuxe

Task Manager DeLuxe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 876
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mitec

Task Manager DeLuxe, Windows Görev Yöneticisi yerine kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir görev yöneticisidir.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Task Manager DeLuxe, kullanıcıların bilgisayarlarına ait işlemci performansı, bellek kullanımı, açık uygulamalar, açık kullanıcı hesapları gibi konularda bilgi alabilmeleri için geliştirilen bir görev yöneticisidir.

Standart Windows Görev Yöneticisi'ne göre çok daha gelişmiş seçenekleri kullanıcılara sunan Task Manager DeLuxe (TMX), taşınabilir bir program olması nedeniylede birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Herhangi bir şekilde kurulum gerektirmeyen ve oldukça küçük boyutlu olan programı, bir usb bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirsiniz.

Windows Görev Yöneticisi'ne alternatif bir programa ihtiyaç duyan kullanıcıların mutlaka denemeleri gereken Task Manager DeLuxe'ü tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.