The Harlem Shake

The Harlem Shake

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hitcents.com, Inc.

The Harlem Shake, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak birbirinden güzel ve çılgın harlem shake videoları hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

The Harlem Shake, iOS mobil cihaz kullanıcılarının kendi Harlem Shake videolarını hazırlayabilecekleri kullanımı kolay ve ücretsiz bir iOS video uygulaması.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama, geçtiğimiz sene bir anda popüler olan ve milyonlarca kullanıcının hazırlayarak YouTube üzerinde paylaştığı Harlem Shake videoları hazırlamanızı sağlıyor.

Eğer daha önce harlem shake videosu görmediyseniz YouTube'a harlem shake yazarak en popülerleri kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte önce sakin bir şekilde müziğe eşlik ederken bir anda çıldırıp garip dans figürleri yapacağınız video çekimi için gereken tüm ayarlar uygulama üzerinde bulunuyor.

3 milyondan fazla indirilmeye sahip olan The Harlem Shake uygulamasını bugüne kadar indirmediyseniz hemen indirip kendi harlem shake videolarınızı çekebilirsiniz. Elbette harlem shake'in modaıs geçti ve geçtiğimiz yıl kadar popüler değil ama güzel ve eğlenceli bir video hazırlayabilirseniz pek çok kişiye izletebileceğinize eminim.

Sadece izletmek amaçlı değil aynı zamanda arkadaşlarınız ile birlikte eğlenmek için de kullanabileceğiniz uygulama nasıl harlem shake videosu çekilir size detaylı olarak açıklıyor.

Video süresi ve kalitesi gibi ayarları yine uygulama üzerinden düzenleyebiliyorsunuz. Eğer kendi Harlem Shake videolarınızı çekmek istiyorsanız The Harlem Shake uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.