TOSHIBA Recovery Media Creator

TOSHIBA Recovery Media Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,389
  • DOSYA BOYUTU 17.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toshiba

TOSHIBA Recovery Media Creator ile sistem kurtarma diski yaratabilirsiniz.

TOSHIBA Recovery Media Creator eğer bir Toshiba bilgisayar sahibiyseniz sistem kurtarma konusunda oldukça işinize yarayacak bir sistem kurtarma diski oluşturma yazılımıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken talihsiz bir şekilde yazılımsal veya donanımsal arızalarla karşılaşabiliyoruz. Gerek bilgisayarımızın parçalarında oluşan arızalar olsun, gerekse virüs gibi kötü amaçlı yazılımların saldırıları olsun bilgisayarımız farklı nedenler sebebiyle çökebiliyor. Bilgisayarlarımız çöktüğünde ise sistemimizi kurtarmak için başvurabileceğimiz tek yöntem bir sistem kurtarma medyası oluyor.

Toshiba bilgisayarlara özel olarak geliştirilmiş bir yazılım olan TOSHIBA Recovery Media Creator bize Toshiba bilgisayarımızın sabit diskindeki sistem kurtarma imajını kullanarak sistem kurtarma diski yazdırma imkanı sunuyor. Bu sayede işletim sistemimiz çöktüğünde bu disk ile Windows'u geri yükleyebiliyorsunuz.

TOSHIBA Recovery Media Creator genel olarak amaca hitap eden ve sistem kurtarma diski yaratma işini gerçekleştirmenize yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yazılım.