Ultimate Windows Tweaker

Ultimate Windows Tweaker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,682
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Windows Club

Ultimate Windows Tweaker, bilgisayarınızın görünüm, performans ve güvenlik ayarlarına ince dokunuşlar yapabileceğiniz kolay kullanımlı ve etkili bir programdır.

Ultimate Windows Tweaker, Windows kullanıcılarının işletim sistemlerini özelleştirebilecekleri kolay kullanımlı ve güçlü bir programdır.

Kurulum gerektirmeyen taşınabilir bir program olan Ultimate Windows Tweaker'ı bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olduğu zamanlarda hemen kullanabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve sade olan program, kullanıcılara farklı başlıklı sekmeler altında Windows işletim sistemlerini özelleştirme şansı sunmaktadır. Sistem bilgisi, özelleştirme, kullanıcı hesapları, performans, güvenlik, Intenet Explorer ve diğerleri gibi farklı sekmeler altında yer alan ince ayarları yapabileceğiniz program, gerçekten çok kullanışlıdır.

Sistem bilgisi sekmesi altında Windows sürümü, kullanıcı adı, etkli alanları ve benzeri bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Ayarlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederim.

Windows Gezgini, başlat menüsü ve görev çubuğu üzerinde değişiklikler de yapabileceğiniz Ultimate Windows Tweaker ile Windows'un hoşgeldin ekranını bile değiştirme şansına sahipsiniz. Ayrıca kullanıcı hesapları üzerinde de değişlikler yapabilirsiniz.

Windows işletim sistemiyle ilgili daha birçok özelleştirme seçeneğini içerisinde barındıran program, sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanmaktadır. Herhangi bir yardım dosyası olmasa da programı kullanmak ve istediğiniz ayarları değiştirmek oldukça kolaydır.

İşletim sisteminizle ilgili birçok ayarı özelleştirebileceğiniz, kolay kullanımlı ve gelişmiş bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Ultimate Windows Tweaker'ı mutlaka denemelisiniz.