Umoove Experience

Umoove Experience

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 370
  • DOSYA BOYUTU 53.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Umoove Ltd.

Umoove, iOS cihazlarınız üzerinde yüz ve göz hareketlerinizi takip ederek oyunları kontrol etmenizi sağlayan yenilikçi bir uygulamadır.

Umoove Experience, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynadıkları oyunları sadece yüz ve göz hareketleriyle kontrol etmelerine olanak sağlayan yenilikçi bir yüz ve göz takip uygulamasıdır.

Örneğin Umoove yardımıyla oynadığınız 3 boyutlu uçak oyununda, uçağınızın istediğiniz yöne gitmesini sağlamak için tek yapmanız gereken hamle yapmak istediğiniz yöne bakmaktır.

Umoove'yi destekleyen uygulamaları ve oyunları deneyerek, bu mükemmel deneyimi iOS cihazlarınız üzerinde hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Umoove Experience ile 3 boyutlu uçuş deneyimini yaşayabilir ve mor büyü şişelerini toplayarak yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Toplayacağınız mor büyü şişeleri sayesinde enerjiniz artacak ve böylelikle köy içerisindeki gezintinize devam edebileceksiniz.

Umoove Experience, bu noktada sadece bir başlangıç. Bu yenilikçi teknolojinin diğer uygulamalar ve oyunlar üzerinde kullanılmaya başlamasıyla birlikte, fps, yarış, uçak, kaçış türündeki tüm oyunlar yeni bir boyuta taşınacak. Daha doğrusu tüm oyunların oynanışı artık çok daha farklı bir hal almaya başlayacak.