User Import Tool

User Import Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 430
  • DOSYA BOYUTU 4.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SolarWinds

User Import Tool, Active Directory üzerinde yer alan kullanıcıları ve bilgisayarları yönetebileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

User Import Tool, Active Directory üzerinde yer alan bilgisayarları ve kullanıcıları yönetebileceğiniz oldukça yararlı ve etkili bir uygulamadır. Yeni kullanıcı ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz gibi aynı anda birden çok kullanıcı için toplu ekleme işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle uzun süredir giriş yapmamış kullanıcıları kaldırma vey toplu yeni kullanıcı ekleme işlemlerini oldukça kolaylaştıran program, bu noktada gerçekten çok kullanışlıdır.

Tüm düzenleme yetkisinin yöneticide olduğu program, Active Directory etkli alanı üzerinde yer alan kullanıcı ve bilgisayarları aktif olarak tarar ve kendi belirleyeceğiniz filtreleme seçeneklerine göre bir haftadan veya bir aydan fazla süredir giriş yapmamış olan kullanıcıları otomatik olarak siler.

Active Directory kullanıcı ve bilgisayar yönetimi işlemleri konusunda oldukça etkili bir program olan User Import Tool, Active Directory işlemleri için kullanıcılara oldukça pratiklik kazandıran bir yazılım olarak dikkat çekmektedir.