Vampify

Vampify

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 795
  • DOSYA BOYUTU 37.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apptly LLC

Vampify ile fotoğraflarınıza vampr görünümü kazandırabilirsiniz

Vampify fotoğraflarınızı birer vampire çevirmek için kullanabileceğiniz ilginç bir fotomontaj uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir kamera uygulaması olan Vampify sayesinde bir vampir olarak nasıl görüneceğinizi keşfedebiliyorsunuz. Uygulama bu işlemi tek bir dokunuşla gerçekleştirebilmekte. Bunun için fotoğraf galerinizde kayıtlı bir fotoğrafı kullanabileceğiniz gibi uygulama aracılığıyla çekebileceğiniz yeni bir fotoğrafı da kullanabiliyorsunuz. Vampify seçtiğiniz fotoğrafa vampirlere özel olan dudaklar, dişler ve kan lekeleri gibi öğeler ekleyebiliyor. 

Vampify fotoğraflarınıza eklediği vampit görünümünü canlı ve gerçekçi bir animasyona da dönüştürmekte. Bu animasyonlar tıpkı vampirler gibi göz kırpabiliyor, homurdanıyor, parmağınızı ısırabiliyor ve dişlerini büyütebiliyor. Ayrıca ekrana dokunarak vampir animasyonunuzu yakabiliyorsanız.

Vampify kullanarak oluşturduğunuz animasyon ve fotoğrafları Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal medya servisleri üzerinde paylaşabileceğiniz gibi e-posta veya MMS aracılığıyla özel olarak da paylaşabiliyorsunuz.