Vcf Generator

Vcf Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36,495
  • DOSYA BOYUTU 0.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cllstsoft

Telefonunuzda kullanmak üzere hazırlayacağınız VCard bağlantılarınızı yani kişi listelerinizi yaratıp, kızıl ötesi veya farklı iletişim seçenekleriyle telefonunuza aktarabileceğiniz bir yazılım.

Kişisel amaçlı hazırlanan Vcf Generator, hızlı olarak VCard üretmek üzere yaratılmıştır. Cep telefonlarına kızılötesi, bluetooth yada kablo yardımı ile gönderebileceğimiz bu kartvizitler bizi telefon üzerinde yeni bir kayıt eklemek için harcadığımız onlarca dakikalardan kurtaracak.

Genellikle Nokia cep telefonlarında yada Outlook gibi programlar içerisinde oluşturduğumuz kişileri bu program yardımı ile daha kolay ve hızlıca oluşturabiliriz. Outlook'un fazla detaycı bilgilerinin dışında ve cep telefonunda yazmanın zorluğunu bir kenara atan program, istediğiniz temel bilgileri yada detayları girerek cep telefonlarındaki rehberinizi hızlıca oluşturacaktır.

Programı çalıştırıp gerekli bilgileri girdikten sonra (isim, soyisim, gsm numarası vs...) islemi onayladığınızda isim soyisim.vcf şeklinde kartvizit oluşturmaktadır. Oluşturduğunuz bu vcard'ı kızılötesi, bluetooth yada kablo yoluyla cep telefonuna atarak kişinin kaydını rehberinize ekleyebilirsiniz.