Vista Services Optimizer

Vista Services Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,386
  • DOSYA BOYUTU 1.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart PC Utilities Ltd

Bilgisayarınızın standart performansı ve oyun performansından memnun değilseniz bu uygulamayı denemelisiniz.

Vista Services Optimizer programının adı sizi yanıltmasın. Sadece Windows Vista ile değil, tüm Windows sürümleri ile çalışabilen ve bilgisayarınızın performansını arttırmanıza yarayan bir program olan Vista Services Optimizer, hem ücretsiz oluşu hem de kolay ve etkili kullanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uygulamanın sahip olduğu otomatik ve manuel ayarlar sayesinde hem uğraşmayı sevenler, hem de kolayca hızlı ayar yapmayı sevenler memnun kalacaklardır. Detaylı optimizasyon ayarları sayesinde istediğiniz gibi Windows optimizasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca programda yer alan inceleme servisi, bilgisayarınızdaki herhangi bir soruna karşı gerekli önlemleri de almanızı sağlıyor.

Sistemde gereksiz yere bellek kaplayan ve işlemcinizi tüketen hizmetleri kapatabilmesi sayesinde boşuna güç harcamanız, bu nedenle diğer uygulamaların yavaşlaması engellenebiliyor. İçerisinde oyuncu modu da barındıran program böylece oyunlar sırasında gereksiz tüm diğer servisleri durduruyor ve değerli işlemci gücü ile belleğin direkt olarak oyuna aktarılmasını sağlıyor.

Performans sıkıntıları yaşamaktan şikayetçiyseniz en azından bir defa göz atmanız gereken programlardan birisi olduğuna inanıyorum.

Not: Vista Services Optimizer yazılımı bir süre önce ad değiştirerek PC Services Optimizer adını almıştır. İndireceğiniz dosya PC Services Optimizer kurulum dosyası olacaktır.