Webnote by HopIn

Webnote by HopIn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 11.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HopIn, Inc.

Webnote uygulamasın kullanarak gezdiğiniz internet sitelerinde kenara not etmek istediğiniz ve paylaşmak istediğiniz yerleri hemen saklayabilirsiniz.

Webnote uygulaması ile iPad cihazlarınızda kolayca istediğiniz bilgileri kısa yollara eklemeniz, biriktirmeniz ve paylaşmanız oldukça kolay hale geliyor. Uygulama ile dijitalde yer alan tüm bilgileri beraberinde gelen sanal kutucuğu kullanarak saklamanız, dikkatinizi çeken noktaları not etmeniz, üzerine notlar düşmeniz mümkün.

Bağımsız bir web tarayıcı gibi işlev de gösteren uygulamanın parmak hareketlerinize dayalı kısayol desteği ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde internet sitelerinde yakaladığınız içerikleri Twitter, Facebook ve diğer ağlardaki takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

Yani hoşunuza giden bir yazı, bir resim veya bilgiyi hemen arkadaşlarınıza göndermek için tek yapmanız gereken uygulama ile web sitelerini gezerken almak istediğiniz bölgeyi seçmek ve hangi uygulama ile gönderileceğini belirlemek.

Arkadaşlarınızla bilgi paylaşmanın yanında kendiniz için notlar saklamak isterseniz de uygulamayı rahatça kullanabilir ve gün sonunda kenara sakladığınız her şeyi toplu halde inceleyebilirsiniz.