Weeny Free PDF to Word Converter

Weeny Free PDF to Word Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,281
  • DOSYA BOYUTU 6.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Weeny Software

Weeny Free PDF to Word Converter ile PDF dosyalarınızı Word dosyalarına dönüştürebilirisiniz.

Eğer ödevlerinizi yaparken ya da iş ile ilgili dökümanlarınız üzerinde çalışırken PDF dosyalarını düzenlemekte sıkıntı yaşıyorsanız veya dökümanlarınızı Word formatında paylaşmanız gerekiyorsa Weeny Free PDF to Word Converter yardımınıza koşacaktır.

Ücretsiz bir PDF dönüştürme programı olan Weeny Free PDF to Word Converter ile kaynak PDF dosyalarını belirtilen klasöre seçeceğiniz formatta dönüştürebilirsiniz. Kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde program PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürme işlemini oldukça basit bir hale getirmektedir.

Programın bir diğer kullanışlı özelliği ise toplu dönüştürme yapabilmesidir. Bu özellik sayesinde birden çok PDF dosyasını aynı anda Word dosyalarına çevirerek zamandan kazanabilirsiniz ve verimliliğinizi arttırırsınız. Program seçeceğiniz belli sayfaları dönüştürme özelliği sayesinde PDF dökümanının dilediğiniz kısmını Word dosyası olarak kaydetmenize de imkan tanır.

Not: Reklam destekli program kurulum esnasında internet tarayıcı çubukları gibi ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışması için bu yazılımları yüklemenize gerek yoktur.