Who Looked for Facebook

Who Looked for Facebook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 996
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ali Soyturk

Who Looked for Facebook, Facebook profilinizi kimlerin gezdiğini ve paylaşımlarınızı en çok kimlerin beğendiğini gösteren başarılı ve eğlenceli bir iOS sosyal medya uygulaması.

Who Looked for Facebook, sıkı Facebook kullanıcılarının profilleri ve paylaşımları hakkında daha normal şartlarda edinemeyeceği bilgileri kolayca öğrenebilmeleri için geliştirilen hem yararlı hem de eğlenceli bir iOS sosyal medya uygulaması.

Facebook profilinize girenleri görmenizi sağlayan uygulama bu özelliğinin dışında bir de yaptığınız paylaşımlara en çok hangi arkadaşlarınızın ilgi gösterdiğini sizlere sunuyor. Facebook üzerindeki arkadaşlarınızın alışkanlıklarını ve davranışlarını analiz ederek sizi en çok kimlerin takip ettiğini liste olarak sizlere sunan uygulamanın bunu ücretsiz olarak yapıyor olması en güzel özelliklerinden bir tanesi. Fakat uygulamanın ücretsiz versiyonunda bazı kişi sayısı limitleri bulunuyor. Tüm bu limitleri ortadan kaldırıp profilinize giren herkesi görebilmek için uygulama içi satın alma işlemlerinden sınırsız kullanımın kilidini açtırmanız gerekiyor.

Kullanımı kolay ve basit yapılı olarak geliştirilen uygulama son derece güvenilir sonuçlar sunmakla birlikte sadece Facebook hesabınıza giriş yapılarak kullanılıyor. Yani uygulamayı indirdikten sonra Facebook hesabınıza uyguulama ile giriş yapmanız istediğiniz bilgileri görebilmeniz için yeterli.

Facebook'un resmi uygulamasına benzeyen renk ve tasarıma sahip olan Who Looked for Facebook uygulamasının bir Türk mobil geliştirici tarafından hazırlanmış olması da bizler için bir artı diyebilirim. Eğer siz de Facebook'da yaptığınız paylaşımlara en çok hangi arkadaşlarınızın ilgi gösterdiğini ve Facebook profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görmek istiyorsanız bu uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize hemen indirerek bir an önce kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.