XP Smoker Pro

XP Smoker Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,420
  • DOSYA BOYUTU 5.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Waresoft Software

XP Smoker Pro programını kullanarak işletim sisteminizi fazla zaman kaybetmeden hızlandırabilir, güvenlik ayarları sayesinde meraklı çocuklardan bilgisayarınızı koruyabilir ve 'DriveFreeze' özelliğiyle depolama aygıtlarını kilitleyerek iz

XP Smoker Proile işletim sisteminizi fazla vakit harcamadan hızlandırmanız mümkün. Programı kullanarak Windows işletim sisteminizde birçok ayar yapabilir, yaptığınız bu ayarlar sayesinde sisteminizin performansını büyük oranda arttırabilirsiniz.

Windows işletim sistemi içerisinde çalışmayan veya çalışması bir fayda sağlamayan hizmetleri, eklentileri ve programları etkisiz duruma getirebilirsiniz. Bu sayede işletim sisteminizi gereksiz yere meşgul eden faydası bulunmayan hizmetlerden kurturabilir, sisteminizi hızlandırabilirsiniz. XP Smoker Pro kullanımı kolay olduğundan yeni kullanıcılar için basit, güçlü alt yapısı sayesinde uzman kullanıcılar içinde tatmin edici bir programdır.

Program meraklı çocuklardan bilgisayarınızı korumak için 94 güvenlik ayarı içerir. XP Smoker Pro, Windows XP Service Pack 3 (SP3) ile uyumludur. Ayrıca 'DriveFreeze' özelliğiyle depolama aygıtlarınızı kilitleyebilirsiniz. USB sürücüler, CD-ROM/DVD sürücüler ve disket sürücüler gibi depolama aygıtlarını kilitleyerek izniniz olmadan erişilebilirliği engeller.