Yandex Elements

Yandex Elements

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 256,955
  • DOSYA BOYUTU 25.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yandex

Yandex Elements, Internet Explorer ve Firefox için hazırlanan Yandex tarayıcı eklentisidir.

Yandex'in Internet Explorer ve Firefox tarayıcıları için hazırladığı Yandex Elements adlı tarayıcı eklentisi sayesinde eklenti kullanmadan tarayıcınıza yeni özellikler ekleyebileceksiniz.

Yandex.Elements ile kullanıcılar hem aradıkları internet adreslerini hem de arama sorgularını aynı satıra girerek, arama yapacakları kaynağı seçebiliyorlar.

Aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara tarayıcınız üzerinde beliren simgeler aracılığıyla çok daha hızlı erişim sağlayabilir, ayrıca kullanmak veya kaldırmak istediğiniz araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatabilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarınız ve e-posta kutunuzu sürekli olarak kontrol altında tutabilirsiniz.

Bunların dışında hava ve trafik durumlarına dair en güncel haberleri ve bilgileri bir tıkla takip etmekte sizin elinizde.

Daha önce kullanılan Yandex.Bar gibi yine Yandex'in çeşitli servislerine kolayca ulaşmanıza da olanak veren Yandex.Element, internet deneyiminizi gerçekten arttıracak bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

ARTILAR

Gerçek zamanlı E-Posta hesabı kontrolü

Trafik ve hava durumunu kolayca takip etme

Anlık olarak sosyal medya hesaplarına erişim

Görsel favoriler ekleme